Brak ostrzeżeń pogodowych   -   Brak ostrzeżeń pogodowych

O Stacji

Dane dostarczane są przez stację pogodową Vantage Vue amerykańskiej firmy Davis. Pierwsze testowe dane zostały zarejestrowane z początkiem marca 2013 roku. Właściwy odczyt danych nastąpił 27 marca 2013 roku.

O Mościcach

Mościce - przemysłowa dzielnica Tarnowa w której zbudowano Państwową Fabrykę Związków Azotowych. Inicjatorem powstania fabryki był Ignacy Mościcki od którego nazwiska nowa dzielnica otrzymała nazwę. Obecnie zakład po konsolidacji z innymi zakładami chemicznymi nosi nazwę Grupa Azoty, która jest drugim największym koncernem chemicznym Europy. W Mościcach mieści się również Stadion Miejski Jaskółcze Gniazdo na którym odbywają się mecze piłkarskie oraz zawody żużlowe.

O Tarnowie

Tarnów to miasto położone w południowo - wschodniej części kraju, w województwie małopolskim, leżące nad rzekami Białą i Dunajcem przy trasie E-40 i autostradzie A-4. W obecnych granicach administracyjnych zajmuje powierzchnię 72,38 km2, którą zamieszkuje 111 830 mieszkańców. Jest ważnym ośrodkiem turystycznym i kulturalnym województwa małopolskiego. Miasto jest podzielone na 14 dzielnic: Śródmieście, Mościce ,Dąbrówka Infułacka, Świerczków, Zbylitowska Góra, Chyszów, Strusina, Klikowa, Piaskówka, Krzyż, Zabłocie, Gumniska, Grabówka, Rzędzin.

Mapa dzięki uprzejmości openstreetmap.org